O przedszkolu

Zapisy

Niepubliczne Przedszkole „NIBYLANDIA” prowadzi zapisy dzieci na rok szkolny 2018/2019 do wszystkich grup wiekowych, także do grupy obowiązkowego rocznego przygotowania przedszkolnego dla dzieci 6-letnich- „ZERÓWKA”.

Serdecznie witamy na stronie Niepublicznego Przedszkola „Nibylandia” w Radomsku

"Nibylandia jest bajkową krainą, w której spełniają się dziecięce marzenia. To magiczne miejsce pełne słońca, ciepła i radości."

W „Nibylandii" dziecko nigdy nie jest samo. Otaczają Je inni poszukiwacze przygód, z którymi doświadcza tego, co najpiękniejsze - świata, w całej swej różnorodności. W zabawie z innymi dziećmi poznaje smak przyjaźni i radości. Pedagodzy pracujący w Nibylandii pokażą Twemu Dziecku jak wykorzystać drzemiące w Nim zdolności, energię, wyobraźnię, ciekawość i naturalną spontaniczność.

Do tego miejsca dziecko przychodzi z radością każdego dnia!


Przedszkole realizuje Podstawę Programową określoną przez Ministerstwo Edukacji Narodowej.

Niepubliczne Przedszkole "Nibylandia" działa na podstawie prowadzonej przez Prezydenta Miasta Radomska ewidencji szkół i placówek niepublicznych.

Przedszkole podlega nadzorowi pedagogicznemu Łódzkiego Kuratorium Oświaty.

Kadrę pedagogiczną stanowią wykwalifikowani nauczyciele posiadający pełne kwalifikacje do pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym oraz dodatkowo ukończone różne formy doskonalenia zawodowego niezbędne do realizacji koncepcji i zadań przedszkola.

Placówka współpracuje ze specjalistami i instytucjami wspomagającymi.

Do przedszkola przyjmowane są dzieci w wieku 2,5-6 lat. Zapisy trwają cały rok.

Przedszkole jest czynne w godzinach od 6:45 do 17:15 przez cały rok, również w wakacje. Zapewniamy dodatkową opiekę także w weekendy.

Zapraszamy. Jesteśmy pewni, że Piotruś Pan oczaruje Państwa i Wasze Dziecko.

Copyright 2019 by Nibylandia